Stacja narciarska

Zapraszamy Państwa na śnieżne szaleństwo na stokach Maciejowej. W malowniczym zakątku Gorców czekają dwa oświetlone wyciągi, świetnie przygotowane szerokie trasy zjazdowe, dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz serwis, punkt restauracyjny i przestronny parking. Fachowa i życzliwa obsługa to u nas standard.

Zróżnicowane trasy


Nasze stoki mają zróżnicowaną trudność, więc zarówno wytrawni narciarze, jak i ci początkujący znajdą coś dla siebie. Duży i mały wyciąg położone blisko siebie gwarantują wspaniałą zabawę całej rodzinie. Ponadto oferujemy usługi profesjonalnej kadry instruktorów w szkole narciarskiej. Nad bezpieczeństwem naszych Gości stale czuwa wykwalifikowana ekipa goprowców z Grupy Podhalańskiej.

Świetna lokalizacja blisko Krakowa


Atutem miejsca jest dobra lokalizacja: to tylko godzina jazdy samochodem z Krakowa! Usytuowanie stoku sprawia, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tu wyjątkowo długo. Przez szczyt Maciejowej przebiega główny szlak beskidzki, który w kilka minut doprowadzi Państwa do przytulnej bacówki, gdzie można skosztować regionalnych potraw. Tu w kominku buzuje ogień, a ze słonecznego tarasu roztacza się fascynująca panorama na Tatry, Babią Górę i Beskidy.

Piękna okolica


Stoki narciarskie na Maciejowej gwarantują wiele atrakcji, a wysoki standard usług oraz krajobrazowe walory tego miejsca pozostawią mnóstwo niezapomnianych wrażeń i sprawią, że Państwo z pewnością chętnie do nas wrócą.